Cvičenie a športy články

0 „Dennodenné cvičenie je nutné!

„Dennodenné cvičenie je nutné!"

Zuzka Light je skutočná československá trénerská hviezda. Svojimi mimoriadne účinnými pätnásťminútovými tréningami urobila malú revolúciu, a predsa ostala skromná a milá. Na svojom blogu zdieľa recepty, rady a inšpirácie pre zdravý život vo vyformovanom tele, sleduje množstvo ľudí. Čítať viac..

0 Kettlebell na všetko a pre všetkých

Kettlebell na všetko a pre všetkých

Cvičebná pomôcka menom kettlebell – určite ste o nej počuli, nepochybne ste ju videli a mnohí ste s ňou už trénovali. Toto závažie má unikátne vlastnosti, je totiž všestranným a multifunkčným partnerom k tréningom rôznych druhov. O tom, aké výhody prináša a čo všetko sa s ním vôbec dá robiť, sme sa rozprávali s trénerom Danielom Miladinovičom z ceztrenera.sk, ktorý pôsobí aj v Crossfit Bratislava. Čítať viac..

0 Cvičím, teda SOM®

Cvičím, teda SOM®

Znie to takmer filozoficky a nepochybne je v tom i kus pravdy. SOM® však v tomto prípade nevystupuje ako sloveso, ale druh cvičenia, ktoré pomôže obnoviť vašu rovnováhu a vitalitu. Čítať viac..

0 „Goral na gory!“, alebo Tatry po goralsky.

„Goral na gory!“, alebo Tatry po goralsky.

Jedinečné podujatie s názvom „Goral na gory“ organizuje štvrtú októbrovú sobotu nezisková organizácia Obnova kultúrnych tradícií pod záštitou primátora mesta Vysoké Tatry , pána Jána Mokoša, a s podporou Tatranského národného parku. Čítať viac..

0 TESTING Samsung Gear Fit2 a Gear IconX

TESTING Samsung Gear Fit2 a Gear IconX

Spoločnosť Samsung Electronics rozšíril ponuku mobilných zariadení okrem športového náramku Gear Fit2 o bezdrôtové slúchadlá Gear IconX. Obe novinky majú zabudovaný hudobný prehrávač. Pomáhajú tak získavať skvelé zážitky zo športovania. Čítať viac..

Článkov: 285